درباره ما

ABOUT US
_

شرکت هنر شیمی البرز آرسس

تولید و فروش مواد اولیه شیمایی صنایع هیدروکسید کبالت – منو اکسید سرب – تترا اکسید سرب – سولفات مس و … 

قابل ذکر است محصولات تولیدی این شرکت مواد با ارزش در صنعت می باشد که در کشور ایران تولید نمی گردد و متاسفانه تماما وارداتی بوده و از دو نظر دارای اهمیت می باشد: نخست اینکه این مواد دارای ارزش افزوده بسیار بوده و سبب میشود صاحبان سرمایه گذار بتوانند سود انبوهی را از ارائه این محصولات کسب نماید بدون اینکه دغدغه فروش و عرضه آن را در بازار نداشته باشد. دوم اینکه کشور عزیزمان ایران در راستای رشد و توسعه نیاز مبرم به برداشتن چنین گام های زیربنایی دارد که عرضه فعالیت شیمی آلی و معدنی میدان پهناوری بکر و شایسته سرمایه گذاری است.

باشد که اقدامات و رنج های شبانه روزی پرسنل میهن پرست این شرکت گامی در راستای خود کفایی ایران عزیز باشد . هر چند که کارآفرینی و اشتغال زایی نیز در این راه افتخاری ست که با توسعه روز افزون این واحد تولیدی حاصل گردیده است .امید است که در این راه مصرف کنندگان و خریداران مواد اولیه نیز یارو یاور ما بوده و موجبات رشد و تعالی شرکت را فراهم آورند.

شرکت تولیدی هنر شیمی البرز آرسس ابتدا در قالب موسسه ی تحقیقاتی کوچک در سال ١٣٨۴ فعالیت خود را آغاز نموده و گام به گام با درک و شناسایی محدودیت ها و نقاط قوت و ضعف موجود در صنایع شیمیایی اقدام به جذب نیرو های متخصص در راستای تولید مواد اولیه غیر قابل تولید در کشور نموده است .

این واحد تولیدی با استعانت از خداوند متعال در سال ۱۳۹۷ شرکت سهامی خاص خود را با نام شرکت هنر شیمی البرز آرسس با شماره ثبت  ۱۵۳۸۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۲۶۱۱۵ در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسانده است و موفق به تولید عرضه  محصولات شیمیایی تولید داخلی از قبیل : منو اکسید سرب ( لیتارژ ) – تتراکسید سرب ( سرنج ) – هیدروکسید کبالت II – سولفات مس II ( کات کبود ) – کلرید مس – کلرید کبالت – کربنات سرب – اکسید مس – رنگ های تخصصی – چسب های گوناگون – حلال های آلی – هیدروکسی پروپیل متیل سلولز و .. شده است ، همچنین این مجموعه امکان ارائه فرمولاسیون های عملی مطابق با مواد کاربردی موجود در کشور را به هموطنان دارا میباشد .

مهندس عظیمی

مسول بخش تولیدات

مهدی محمدی

مدیریت عامل

ENGINEERS
_

تیم ما

ما در شرکت هنر شیمی البرز آرسس فضایی را فراهم کرده‌ایم که متخصصین حوزه‌های رشته شیمی و دیگر رشته ها در عین جوانی با شور و انرژی فراوان در خدمت رسانی به شما عزیزان در تلاش هستند. حاصل این تیم ایجاد فرمولاسیون های جدید و بومی سازی فرآوردهای شیمیایی بوده است که تا سالیان اخیر تماما به صورت واردات در اختیار صنایع قرار میگرفته است . بومی سازی و تولید داخلی این محصولات توسط کارشناسان ما سبب شده تا قیمت تمام شده محصولات بواسطه تولید انبوه بسیار کاهش یابند و همچنین سبب کاهش واردات مواد خام شیمیایی شده است .

چرا هنر شیمی البرز آرسس
? WHY US
_

چرا هنر شیمی البرز آرسس

مشتریان ما چرا ما را انتخاب میکنند ؟ 

شرکت هنر شیمی البرز آرسس با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی یکی از فعال ترین واحد های تولیدی در استان قزوین میباشد که علاوه بر تامین نیازهای استان به شهرهای چون : تهران – تبریز – اراک – مشهد – یزد – شیراز – ساوه – اصفهان و …  محصولات خود را عرضه میکند . کیفیت به همراه تعهد و درک متقابل ، تولید و مصرف در راستای خود کفایی ، تلاش برای رشد و توسعه میهن عزیزمان ایران دلایلی است که میتواند زیر بنای همکاری و انتخاب شما باشد .

97%

میزان رضایت مشتریان

100%

میزان علم بومی سازی شده

98%

درصد خلوص فرآورده ها

2%

درصد ناخالصی فرآورده ها